İçeriğe Atla Menüye Atla

Mükemmel Güvenlik Kaydı

paragliding wedding 1Reaction Paragliding olarak nasıl güvenli uçuşlar yapıyoruz açıklayalım.

Güvenlik 4 temel değişkeni kontrol ederek sağlanır: meteorolojik koşullar, pilotun yeteneği, malzeme ve pilot yorgunluğu.

Meteorolojik Koşullar:Yamaç paraşütünde güvenliğin ana etmeni havadır. Reaction Paragliding olarak güvenli uçuş için felsefemiz: hava şartları limitlere yakın veya üzerindeyse yerde kalmak. Pilotlarımız tüm güvenlik koşullarından emin olmadıkça kalkış yapmayacaklardır.

Pilotun Yeteneği: Reaction Paragliding için çalışan pilotların hepsinin aralıksız 5 yıldan fazla ticari tandem pilotu tecrübesi vardır. Lütfen pilot profillerimize göz atın.

Pilot Yorgunluğu:Pilotlarımız istedikleri gün izin kullanabilirler. Bu yaklaşımla pilotlarımızda yorgunluk ve fiziksel stres oluşumunun önüne geçiyoruz. Reaction pilotlarına bu sıklıkta(haftada en az 1 gün) izin hakkı tanıyan tek tandem firması.

Malzeme:Reaction önde gelen yamaç paraşütü üreticilerinden Ozone Paragliders tarafından üretilen malzemeleri kullanır. Tüm paraşütler 2015 yılı üretimidir ve periyodik olarak bakımdan geriçirilir.